Casa Verde Martesana

  • 37 m²

Apartament Casa Verde Martesana Mediolan o powierzchni 37 m² jest usytuowany zaledwie 5 min piechotą od takich obiektów jak Torre Solaria, mniej niż 350 m od stacji metro Turro. Obiekt położony jest 4 km od dworca kolejowego Dworzec Milan Cadorna i w malej odległości od przystanku autobusowego Turro M1.

Apartament oferuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki.

Obiekt noclegowy jest wyposażony w aneks kuchenny, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Apartament jest usytuowany w dzielnicy Viale Monza, 5 km od lotniska Mediolan-Linate. Galeria Wiktora Emanuela II leży w około 4 km, a Monumento Ossario Piccoli Martiri znajduje się w odległości krótkiego spaceru od apartamentu Casa Verde Martesana. Plac Katedralny jest w około 6 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Casa Verde Martesana Mediolan
Milano Martesana Appartaments
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Milano Martesana Appartaments

450 m od nieruchomości
USD 105 USD 95
za noc
Loft Urbano: Confort E Cozy
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Loft Urbano: Confort E Cozy

9.2
Wspaniały 52 opinie
665 m od nieruchomości
Mo109 - Loreto - Duomo- Large -
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Mo109 - Loreto - Duomo- Large -

4.5
Przyjemnie 46 opinii
747 m od nieruchomości
USD 323 USD 291
za noc

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy
    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie

    Opcje gastronomiczne

    • Bar/ Poczekalnia

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Stół
    • Prasowanie

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji015146-LNI-10476,IT015146C294QGNPFQ
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Casa Verde Martesana akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Casa Verde Martesana nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Casa Verde Martesana jest kuchnia?
      W apartamencie Casa Verde Martesana goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z piekarnikiem i zmywarką do naczyń.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Casa Verde Martesana Mediolan

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij